Vrijwilliger worden

Bestuurslid algemeen & Coordinator Techniek 

Maurice Turk

Mijn naam is Maurice Turk en vanaf 2016 burgerhulpverlener en vrijwilliger en sinds september 2018 lid van het bestuur van deze mooie en vooral nuttige Stichting in Nieuw-Vennep. In het bestuur houdt ik mij bezig met het coördineren van het technisch en logistieke aspect rondom de AED’s welke her en der in Nieuw-Vennep zijn geplaatst en die wij in beheer hebben en ook de materialen voor de cursussen en de reanimatie hulpverlening de zogenoemde safe-set en hulpverleningshesjes waaraan U onze vrijwilligers kunt herkennen.  Daarnaast houdt ik mij ook bezig met het coördineren van de externe opleidingen. Dat wil zeggen de opleidingen voor mensen die geen vrijwilliger zijn bij onze stichting maar wel willen leren reanimeren en/of een herhalingscursus willen volgen. Dit alles doe ik met heel veel plezier!